kick-boxing.warszawa.pl
Strona główna Treningi
Treningi

Prowadzimy zajęcia z kick boxingu z elementami karate, taekwondo, muay thai, boksu i samoobrony.

Nabór do grup początkujących, w których prowadzimy szkolenie od podstaw oraz do grupy zaawansowanej odbywa się przez cały rok.

Grupy początkujące podzielone są według wieku: grupy dzieci (5-7 lat i 8-10 lat), grupa dla młodzieży (11-15 lat) oraz grupy dla młodzieży i dorosłych (od 12 lat).


W grupach początkujących rozwijamy wszystkie cechy psychomotoryczne, tj.: szybkość, zwinność, gibkość, siłę, wytrzymałość, skoczność, równowagę, koordynację, refleks oraz odwagę, zdecydowanie, pewność siebie, wytrwałość. W grupach tych uczymy również podstawowych technik
kick boxingu, muay thai i boksu oraz ich zastosowania w walce.

W grupie zaawansowanej do ćwiczeń ogólnorozwojowych i technicznych dochodzą walki zadaniowe i sparingi. Stopniowo zwiększa się obciążenia i ukierunkowuje trening na samoobronę i rekreację lub walkę sportową i przygotowanie do zawodów. Treningi uzupełniane są o elementy boksu, muay thai, karate, taekwondo oraz walki w parterze.

 

 

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1 - 1,5 godziny (młodzież i dorośli) i 2-3 razy w tygodniu po 60 minut (dzieci).

 

W grupie dziecięcej wprowadzamy dodatkowo gry i zabawy, ćwiczenia gimnastyczne i elementy akrobatyki.

Kick-boxing Warszawa Mokotów - Treningi

  Joomla themes designed by Lonex.

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 130186

Kick-boxing Warszawa

zuziaipuchary.jpg