Strona główna O klubie
O klubie

Twórcami klubu są Anna Maria Pałys-Rolka (3 Dan Kickboxing) i Roman Tomasz Rolka (1 Dan Kickboxing) mający za sobą ponad 25 lat doświadczeń w sztukach walki zarówno jako zawodnicy, jak i nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym.
Zapewniamy zajęcia na najwyższym poziomie dydaktycznym, dostosowane do wieku, poziomu zaawansowania i możliwości psychofizycznych ćwiczących. Naszym celem jest wyszkolenie ludzi wszechstronnie sprawnych, o wysokich umiejętnościach walki i samoobrony, odczuwających przyjemność i satysfakcję z uzyskiwanych postępów oraz zadowolenie z czynnego uprawiania sportu.
Oferujemy profesjonalny sprzęt treningowy, regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe, dla najlepszych starty w zawodach.
Pełne wyposażenie do treningów: sprzęt sportowy, ochraniacze, odzież i inne produkty można zakupić bezpośrednio w naszym klubie.

Kick-boxing Warszawa Mokotów - o klubie

Joomla themes designed by Lonex.

Goście online

Kick-boxing Warszawa